X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
استراتژي بهينه سازي سايت براي موتور جستجوي گوگل 2016
استراتژي بهينه سازي سايت براي موتور جستجوي گوگل 2016
اين مطلب مي تواند  راهنماي کافي براي پيشرفت در نتايج جستجوي گوگل در سال 2018 باشد اگر چه محتواي قسمتي از آن به چند سال قبل باز مي گردد. اين مطلب يک پيش بي
نوشته شده در تاريخ 1397/2/28 توسط youbacklink | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید 10 بار | اشتراک گذاری :

اين مطلب مي تواند  راهنماي کافي براي پيشرفت در نتايج جستجوي گوگل در سال 2018 باشد اگر چه محتواي قسمتي از آن به چند سال قبل باز مي گردد. اين مطلب يک پيش بيني سئو  در سال 2018 نيست بلکه ميتواند کاملا کاربردي باشد. در عوض، شما خواهيد ديد که استراتژي هاي آزمايش شده که در حال حاضر کار مي کنند  در سال 2018 حتي بهتر عمل خواهند کرد.


 


سيگنال هاي موقعيت و تجربه کاربر:


گوگل در سال گذشته اعلام کرد RankBrain  سومين عامل مهم رتبه بندي محسوب مي شود. RankBrain دقيقا چيست؟ و چگونه مي توانيد براي آن بهينه سازي کنيد؟  RankBrain يک سيستم يادگيري ماشين است که به گوگل  کمک مي کند نتايج جستجوي خود را مرتب کند و به سادگي اندازه گيري مي کند که چگونه کاربران با نتايج جستجو تعامل دارند. همانطور که مي بينيد، RankBrain  روي دو مورد تمرکز دارد:  1. چه مدت فردي در صفحه سايت شما وقت مي گذارد

  2. درصد افرادي که روي نتيجه شما کليک مي کنند


 


محتواي جامع و عميق:


گوگل صفحه شما را تجزيه و تحليل مي کند تا ببينيد چند بار از کلمه کليدي خاصي استفاده کرده ايد. به عبارت ديگر، آنها 100? در محتواي صفحه شما متمرکز مي شوند. بنابراين عنکبوت گوگل  از صفحه شما بازديد مي کند تا بررسي کند که آيا کليد واژه شما در موارد زير ظاهر مي شود:


    تگ عنوان


نشاني اينترنتي


تصوير ALT متن


تگ توضيحات


برچسب H1


 


براي بررسي دقيق ، آنها هنوز به اين چيزها نگاه مي کنند. اما گوگل امروز خيلي هوشمندانه از آن استفاده مي شود. بنابراين به جاي اندازه گيري محتوا ، آنها در حال حاضر بر روي زمينه تمرکز مي کنند .


 


 


شاخص موبايل:


گوگل نسخه موبايل سايت خود را “نسخه واقعي” در نظر مي گيرد حتي اگر شخصي از دسکتاپ جستجو کند. اين حرکت منطقي است. امروزه 60 درصد از جستجوهاي گوگل  از يک دستگاه تلفن همراه انجام مي شود  و در آينده رشد خواهد کرد. بنابراين  محتواي خود  را در سراسر دسکتاپ و موبايل سازگار کنيد چرا که ممکن است محتواي شما در نسخه موبايل از ديد مخاطب مخفي باشد.


 


لينک و محتواي سايت:


با اين همه، سئو SEO هنوز هم در مورد محتوا و لينک است. بدون داشتن محتواي شگفت انگيز، هرگز بک لينک نخواهيد داشت. در حقيقت، گوگل به تازگي اعلام کرده است که محتوا و پيوندهاي برگشتي آنها عوامل اول و دوم محسوب مي شوند. به طور خلاصه، محتوا و لينک ها هنوز پايه و اساس جستجوگرها در سال 2018 خواهد بود.


 
 


هدف اصلي الگوريتم جديد گوگل، ارائه مناسب ترين راه جستجو در سال 2016 با توجه به تغيير در فن آوريها، اينترنت و رفتار کاربران در قبال آن است. بدين جهت دقت در برخي از تنظيمات جزئي در استراتژي بهينه سازي سايت براي موتور جستجوي گوگل با توجه به جزئيات الگوريتم گوگل لازم است. درک اين تنظيمات جزئي علي الخصوص به مديران سايت هاي کسب و کار آنلاين در تصميم گيري صحيح ياري مي رساند.


 


يکي از عمده ترين توجهات گوگل در سال 2016 تمرکز بر روي وب سايتهاي بهينه شده براي فن آوري موبايل است. به تعبير ديگر موتور جستجوي گوگل وب سايتهاي با ساختار متناسب براي نمايش و جست و جو در موبايل را بيشتر مي پسندد و اين خود به طور مستقيم به اين نکته باز مي گرد که موتورهاي جستجو از جمله گوگل در جستجوي ارائه بهترين راهکار در جهت راحتي کاربران در جستجوي اطلاعات است. گوگل روشن ساخته است که وب سايت هاي بدون رابط در گوشي هاي هوشمند در رتبه بندي آسيب خواهند ديد. به عبارت ساده تر اکنون گوگل تمرکز خود را بر روي کاربران تلفن همراه گذاشته است و در نتيجه سايتهاي ريسپانسيو يا واکنش گرا در کانون توجه گوگل قرار دارند.


 


از ديگر نکات مي توان به تکامل محتوا اشاره کرد. افزايش کيفيت محتوا و بک لينک گرفتن از سايتهاي با کيفيت فاکتوري مهم در ارتقاي سايت در رتبه بندي گوگل خواهد بود. موتورهاي جستجو از جمله گوگل هر بک لينک را يک رأي و احترام ويژه در جهت تاييد سايت يا محتواي آن در نظر مي گيرند بدين جهت تعداد و کيفيت بک لينک مي تواند باعث افزايش رنکينگ و بهتر ديده شدن سايت گردد. با وجود محبوبيت ويدئو و تصاوير، محتوا هميشه يک فاکتور مهم در بهينه سازي سايت در موتور جستجوي گوگل است.


 


از سوي ديگر به مي توان به رسانه هاي اجتماعي و نقش آن در نتايج جستجوي موتورهاي جستجو از جمله گوگل اشاره کرد. گوگل قطعا از نقش و اهميت رسانه هاي اجتماعي آگاه است با اين حال بر حيله و تزويرهاي صورت گرفته در اين ارتباط نيز تاکيد دارد. به گونه اي که اکنون کارشناسان گوگل اعلام مي کنند که سيگنال هاي شبکه هاي اجتماعي نقشي در رتبه بندي بازي نمي کنند. با اين حال اگر چه شايد به صورت مستقيم سيگنال هاي اجتماعي موثر نباشند اما از راهي ديگر تاثير مي گذارند. حضور در شبکه هاي اجتماعي ترافيک صفحات سايت را افزايش مي دهند و ترافيک خود يکي از پنج عامل مهم است. هر چه مردم محتواي يک وب سايت را مشاهده و آن را به اشتراک بگذارند، آن صفحه امتياز بالاتري خواهد داشت.


https://fa2.ir/92/seo-strategy-for-google-search-engine-in-2016/

به این مطلب امتیاز بدهید:  1  2  3  4  5 

موضوعات مرتبط با این مطلب :
____________________________________________________
برچسب ها:
.: Weblog Themes By blogskin.ir :.

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن مي باشد.

پرامکانات ترین سرویس وبلاگدهی